pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Hrywna


Pojechała do nowego domu 07.06.2015 r.

 

 

Hrywna to bardzo młoda,około roczna kociczka. O wiecznie zdziwionych oczach okrągłych jak groszki. Ma piękne ,lekko długawe futerko przepltane czernią i bielą. Jest bardzo drobna jak na swój wiek. Taka filigranowa figurka z niej.

Hrynusia pochodzi z miejsca gdzie szybko musiała dorosnąć. Walka o byt, pełny brzuszek, schronienie odebrało jej dzieciństwo. Zapomniała co to zabawa, beztroska, pezpieczeństwo. A może nigdy tego nie miała? Ale Hrynia nie straciła zaufania do ludzi. Kocha ich, lubi mruczeć, miziać się i tulić. Wykłada brzuszek do głaskania, kręci się pod ręką . Wskakuje na kolana ale nie lubi jak się ją na ręce bierze. Boi się jak nunie oderwą się od podłogi. Ale powolutku i to zmieni się. Uczy się co to zabawa. Powraca jej beztroska. Odkrywa tuneliki z uciekającymi kulkami, myszki co można podrzucać, piłeczki co toczą się szybko. Odkryła co to telewizor i z zapałem go ogląda. Jak dziecko wpatrzona w obrazy. Kocha pełne miseczki. Je wszystko, dopomina się o dokładki, wskakuje za jedzeniem (niestety) na blaty. Lubi drapaczki, czym wyższe tym lepiej. Lubi towarzystwo kocie i tutaj też odkrywa uroki wspólnej zabawy i tulanek. Nie pcha się do naszych łóżek. Mam nadzieję ,że kiedyś odkryje jak jest fajnie polegiwać ze swym Dużym. Jest odważna i nie boi się nowych wyzwań. Hrywna szuka domu, koniecznie z Dużym co okazując jej akceptację i miłość przywróci Małej dzieciństwo. Domu, gdzie dziecko kocie otworzy się i znów będzie radosne.  Koci towarzysz jest mile widziany. Hrynia umili mu samotność.

Kotka ma książeczkę zdrowia, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Testy Felv i Fiv są ujemne. Korzysta z kuwety i drapaczka.

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. 

 

Testy FIV i FelV ujemne (zdrowa).


Umaszczenie: czarno-biała
Data urodzenia: wiosna 2014 r.
Odrobaczenie: tak
Kastracja:  tak
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu nie wychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com