pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Harmider

Harmider otrzymał imię idealnie pasujące do swojej osobowości – wszędzie go pełno i ciągle go słychać! Uwielbia się bawić aż do utraty tchu (zwłaszcza wędką), przepada też za gonitwami z innymi kotami. Maluch jest ogroooomnym przytulakiem i sam głośno domaga się uwagi i kolejnych pieszczot. Harmider jest kotem, który chyba wszędzie czuje się jak u siebie, dzięki czemu proces przyzwyczajania go do nowego miejsca jest ekstremalnie szybki (albo wręcz ledwie zauważalny). Kocha wszystkich i wszystko i nawet obcym ludziom ładuje się na kolana oraz śpi w najdziwniejszych pozycjach. Jest bardzo towarzyski i wymaga ciągłej stymulacji, dlatego myślimy, że najlepiej będzie, jeśli trafi do domu z innym kotem w jego wieku i/lub do dzieci, które już będą wiedziały, jak się z nim bawić.


Umaszczenie: biało-bure
Data urodzenia: październik 2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
- będziesz karmił kota zdrowo, mokrą wysoko mięsną karmą (np. MAC's, Catz Finefood, Feringa, Grau bez zbóż, Gussto), BEZ SUCHEJ KARMY, która szkodzi kociemu zdrowiu
 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Opiekun w momencie adopcji zobowiązuje się do zapewnienia odpowiednich warunków bytowych i opieki weterynaryjnej. Możliwa jest wyłącznie adopcja przez osobę dorosłą - docelowego opiekuna, który wyrazi zgodę na wizytę przed adopcyjną i podpisze umowę adopcyjną. 

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 793482956, maja.sienkowska@gmail.com

 
Dodaj link do:
www.facebook.com