pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Grymuś

Pojechał do nowego domu 26.11.2016.r.

 

Grymuś to namolniak i przylepny upierdliwiec, deptacz , mruczak, łóżko-lubiec … trudno znaleźć dobre określenie na charakter Grymka. Malec urodził się w maju 2016 roku . Jest jeszcze dzieciakiem i tak się zachowuje, pokazując światu niespożytą energię. I wielką miłość do ludzi i świata. Maluszek tylko by tulił się, wygłaskiwał i na kolankach polegiwał. Lubi leżeć na ludziu, tulić się i rozdawać całuski. Jak tylko złapie kontakt wzrokowo - dotykowy od razu rozpoczyna śpiewne mruczenie. Kto będzie miał Grymusia to musi być gotowy na frontalny przytulaśny atak. Tak jak musi być gotowy na wesołe igraszki . Kociek jest dzieckiem żywiołowym, pełnym pomysłów i niezwykle kontaktowym. Ma wielkie siły w zabawie , pokonuje najwyższe drapaki i znajdzie zawsze kąt gdzie można się ulokować , wsadzić różowego noska, wcisnąć mały tyłeczek. Trzeba pilnować wszelkich zakamarków i lodówki nawet ,bo kocik musi wszędzie zajrzeć. Gościom bez ociągania wykłada brzuszek do głaskania mrucząc pięknie i zasypia w ramionach. Jest do tego pięknym Kocikiem . Jego burości rozjaśnione są białymi dodatkami.  Oczka bystre , miodowe nie odpuszczą żadnej zabawce i wszystko widzą. A śmieszny czarny i  rozpłaszczony deczko nochalek wszędzie zajrzy.  Grymuniek ma zawsze minkę jakby dziwił go cały świat! Jest wdzięcznym towarzyszem dla ludzi i zwierząt.

 

Grymuś szuka domku co zapewni mu kocie towarzystwo. Mały nie może być samotnikiem! Jako jedynak nie zostanie wydany.  Mile też jest widziana adopcja w dwupaku .

Korzysta pięknie z kuwetki i drapaczka. Ma ks.zdrowia: jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne.


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com