pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Gawrosz

Pojechał do nowego domu 2.11.2016.r.

 

Gawroszek Gapciem zwany urodził się w kwietniu 2016 roku. Jest kotem pełnym wesołości i życia. Fantazyjne futerko ma upecane w kręgi buro-piskowo-czarne. Błyszczace i mięciusie w dotyku. Jest niezwykle przystojny.  Jego oczyska są bystre i wszystko widzące. Porusza się z wątpliwą gracją bo nigdy nie potrafi dobrze odległości wymierzyć. Spada, stacza się, nie trafia skokiem tam gdzie planował ... Dlatego nazywamy go Gaciem.  Ale też potrafi rozpędzić się do świetlnej prędkości jak gania kulki czy bawi się innymi zabawkami. Lubi drapaki i budki wszelkiego rodzaju. Gawroszek jest wyjątkowo kontaktowym kotem. Przepada bardzo za ludziowym towarzystwem. Ważne jest dla niego wspólne przytulanie się, poleżenie sobie obok na kocyku czy na naszym torsie, wepchnięcie się na kolana lub w ramiona, rozwalenie na człowieku, rozdawanie całusków i skubanie w nos. Tak, tak Gawroszek delikatnie cycka czubek nosa gdy nie zwraca się na niego uwagi gdy przyjdzie nocą utulić się.  Lubi pomruczeć sobie przy głaskaniu. Bardzo głośno i wyraźnie. Jest bardzo ciekawskim kotem co to w każdy kątek zajrzy. Kocik jest otwarty na nowe znajomości. Garwoszek przepada za towarzystwem kocim. Nie nadaje się na jedynaka. Choć dla Gawrosia obecność ludzi jest najważniejsza. Będzie doskonałym kompanem co uraczy swą bezwzględną miłością opiekuna. 

 

Kotuś jest odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka. 

 


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

 
 
Dodaj link do:
www.facebook.com