pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Gawronek

Pojechał do nowego domu 16.05.2017 r.

 

Gawronek to dzieciak co urodził się pod koniec maja 2016 roku. Ma piękne czarne, gładkie i błyszczące futerko . Bardzo miłe w dotyku. Uroku dodają mu czekoladowe odcienie i pojedyńcze białe włoski sterczące tu i tam.  Jest kotem o śmiesznej, długaśnej i zgrabnej sylwetce. Taki mięśniak z niego.  Delikatny pyszczek, bystre oczka, zadowolona wiecznie mina i wielkie uszyska mają wiele dziecinnego uroku . Ma śmiesznie zadraty nosek co dodaje mu chochlikowatego wyglądu. 

Jest Gawronek kochany bardzo. Kontaktowy, radosny, wesoły. Kocha ludzi i kocich towarzyszy. Jest też mocno tulącym się dzieciskiem. Lubi być blisko, strzelić baranka, wkraść się na kolana, poleżeć na ludziu, wymruczeć zadowolenie.    A umie głośno mruczeć! Jeśli ignorujemy Gawronka to zaczepia nas, zagaduje, czekając tylko na sygnał by się pomigdalić.  Bardzo ciekawski z niego kocik. Wszędzie jest i wszystko widzieć musi. Nie ma czasu na nic, jak jest pochłonięty zabawą. Jego żywioł to wspólne gonienie kulek papierowych, chrupek, sznureczków…. Wszędzie Gawrosia pełno. Jest odważny i pomysłowy.  Nie zraża się niepowodzeniami. Jak coś nie wyjdzie, to próbuje aż do skutku. Troszkę boi się obcych i potrzebuje czasu by zaprzyjaźnić się. Nie bardzo przepada za braniem na ręce czy kolana i trzeba to uszanować.  sam decyduje jak nasz kontakt ma wyglądać. Ma apetyt i nie wybrzydza.

 

Gawronek jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony; testy FELV/FIV są ujemne – ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety, z drapaka . Szukamy Gawrosiowi domu z kocim towarzyszem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Kocik jako jedynak nie będzie wydany! 


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com