pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Gaston

Gaston i Serge to 2 czarne kocurki z białymi elementami "na podwoziu" - piękne, smukłe, błyszczące i nie takie zwykłe! Mają ok. 3 lata (urodziły się w lipcu 2011 r.). Są bardzo przyjacielskie i niesamowicie zżyte ze sobą. Pięknie się wspólnie bawią - fajnie się obserwuje ich codzienne biegi połączone z zapasami. Kiedy się zmęczą, śpią wtulone w siebie. Pilnują się nawzajem, jak tylko stracą się z oczu - chodzą i nawołują tak długo, póki się nie znajdą. Dlatego do oddania są tylko razem, rozdzielenie ich byłoby za dużą traumą.

Bardzo lubią inne koty, nawet te widziane po raz pierwszy. Zaraz biegną do nich otrzeć się i pobarankować. Są też bardzo opiekuńcze - kiedy któryś z moich kotów na coś się żali, czarne natychmiast przybiegają, żeby go pocieszyć. Chętnie bawią się innymi kotami. Byłyby doskonałymi towarzyszami dla jakiegoś miłego, wesołego kota.

Do człowieka zachowują dystans. Serge, który jest bardziej ciekawski, czasem podejdzie obwąchać moją rękę. Gaston, bardziej ostrożny, nie ryzykuje aż tak bliskiego kontaktu z nami. Ale za to potrafi przyjść do łóżka i ułożyć się obok, albo wleźć pod kołdrę i polować na nasze nogi. Leżący człowiek jest dla niego najwyraźniej znacznie mniej straszny.

W obecności obcych osób jest natomiast odwrotnie - Gaston chodzi po domu, na bezpieczną odległość omijając ludzi, za to Serge boi się nawet wejść do pokoju, gdzie siedzą obcy. Do momentu, aż brat go nie zawoła - wtedy nieważne, że się boi, leci do brata.

Oba kocurki posiadają książeczki zdrowia. Są zaszczepione i wykastrowane.


Szukają bezpiecznego miejsca, gdzie będą miały zapewnione jedzenie i opiekę (stajni, gospodarstwa agroturystycznego, bezpiecznych działek, gdzie przez cały rok ktoś karmi) - albo bardzo ambitnego domu, który zaakceptuje ich niezależność. Świetnie dogadują się z innymi  kotami, więc nadają się doskonale na dokocenie.


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: Ola, tel. 509-816-944, e-mail: aleba@wp.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com