pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Banner 150x80px

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Gajka

Gajka urodziła się w maju 2016 roku. Jest malutką kotką o sylwetce przecinka. Ma długie, chude  nożynki i witkowaty ogonek.  Jej wielkie oczyska są ozdobą w drobnym pysiu. Jej wielkie uszyska zabawnie wyglądają na drobnej główce. Śliczny buro-płowy kolor futerka rozświetlają rude przebłyski. 

Gajka jest bystra, wesoła ibardzo kontaktowa w stosunku do kocich towarzyszy.  Z każdym futerkiem się dogada bez względu na jego wiek. Lubi towarzystwo kocie i nie boi się ich. Starszakom nie ustąpi ,jeśli chcą jej zabrać zabawkę. Wesoła i bardzo energiczna kocia z niej. Biega szybciutko, goni kulki jeszcze szybciej, stroszy zabawnie ogonek, pokonuje każdy drapak. Kocha wylegiwanie się w hamaczkach lub na kołderkach. W ogóle kocha drapaki i to jak najwyższe. Śmiga jak bura wiewiórka. Lubi wtykać nosek w każdą dziurę. Zawsze gdzieś pędzi, coś musi zrobić. Choć czasem zamiera w naszych ramionach lub wgapia się z zainteresowaniem w widok za oknem. Pięknie mruczy głaskana po grzbieciku. Przybiega na wołanie. Wita nas jak tylko wejdziemy do domu. Zawsze jest blisko . Doskonale nadaje się na towarzysza dla drugiego, energicznego kota. 

Jest dzieckiem pełnym uroku i takim delikatnym i drobnym. 

 

Ma ks.zdrowia. Jest odrobaczona,zaszczepiona. Testy FELV/FIV są ujemne. Korzysta z kuwetki.


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
 
Dodaj link do:
www.facebook.com