pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Frycuś i Szeptanka - po 2 latach tracą dom... Musimy szybko znaleźć im nowy!

FRYCEK i SZEPTANKA SZUKAJĄ DOMU!!!

Kiedy prawie 2 lata temu te koty mieszkały w moim domu tymczasowym, podbijały serca wszystkich. Choć były przekochane i urocze i sporo młodsze niż teraz, było im dość trudno znaleźć wspólny dom.
Teraz ponownie nie jest i nie będzie łatwo, bo te kocie wspaniałości niestety nie mogą zostać ze swoją dotychczasową opiekunką na zawsze.
Ogólnie rzecz ujmując, powodem jest zmiana życiowa. Nie jest to w żadnym razie wina kotów.
Bardzo bym chciała, żeby im kolejny dom był na zawsze. By koty były stałym punktem życia, mimo zmian. Jest mi bardzo smutno, że będą narażone na stres i dezorientację, ale zrobię wszystko, co mogę, by im wynagrodzić, że nie są dla kogoś najważniejsze.
A teraz coś o samych kotach ❤
 
Szeptanka - wrażliwa i delikatna. Szefowa. Myśli za dwoje. Wie, czego chce i się tego domaga. Potrzebuje uwagi i głasków. Uwielbia świeżą pościel. Doskonale rozumie, co się do niej mówi, ale sama podejmie decyzję, czy się zastosuje do prośby. Ma dar wymowy. Gdy jest niezadowolona - wypowie to pełnymi zdaniami. Lubi swoje drapaki, ale matę do ćwiczeń bardziej.
 
Frycek - żywy, wesoły i zabawny. Potężny i piękny. Ma wiecznie zdziwione, migdałowe oczy. Nic sobie nie robi ze swoich ograniczeń. Pada do stóp, a wtedy miziaj, miziaj, miziaj. Komunikuje swoje potrzeby, głównie gastronomiczne. Strachliwy i ostrożny. Niezdarny i fajtłapowaty, a przy tym zupełnie beztroski.
 
Oboje ciekawi wszystkiego. Uważnie obserwują. Kocie sparingi w ich wykonaniu zastępują Animal Planet. Są ze sobą mocno związani. Dbają i troszczą się o siebie. Szczególnie Szeptanka. Lubią sprawdzone legowiska, a jeszcze bardziej nowe miejsca. Każda miękka powierzchnia należy do nich. Uwielbiają leżeć na rozgrzanej słońcem ziemi. Uprawy im nie przeszkadzają... Szeptanka doskonale wygląda w doniczce słoneczników.
 
Frycuś jest kiwaczkiem, ma hipoplazję móżdżku - co oznacza, że przy chodzeniu się kiwa. Nie jest to groźne, uciążliwe, raczej jest przez to bardziej kochany i uroczy.
 
Frycek urodził się w kwietniu 2018 r., a Szeptanka w październiku 2017 r.
 
Koty mieszkają w Warszawie. Szukają domu tzw. niewychodzącego z osiatkowanym balkonem i oknami oraz zabezpieczonymi oknami uchylnymi. Żywienie to wysoko mięsna karma dobrej jakości.
 
Koty są zdrowe i mają książeczki zdrowia.
 
Kontakt w sprawie adopcji: 793482956
 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com