pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Frodo

Frodo pojechał do nowego domu 01.06.2019r.

 

Przeczytajcie, jak o tym pięknym kocurku pisze jego opiekunka z domu tymczasowego :)

"Frodo zamieszkał u nas jako małe kocie dziecko. Był taki słodki i malutki, aż nagle, chyba przez noc, wystrzelił i zamienił się w wielkiego, niezwykle puchatego, pluszowego kocura – teraz reaguje też na „ej, Gruby!”. 😎 Frodzik ma charakter idealny i każdy, kto tylko przyjdzie, od razu go lubi (z wzajemnością zresztą) – to połączenie bardzo towarzyskiego, rozbrykanego nastolatka, którego bawi dosłownie wszystko, z Jego Wysokością (a raczej Puszystością) Frodem. Albo biega jak pogrzany, atakuje inne koty bez litości (dlatego musi mieć tak samo energicznego towarzysza, na przykład Maskotkę, z którą bez przerwy się ganiają), albo przychodzi do człowieka, kładzie się z głową do góry, przymyka oczy i patrzy tak, jakby chciał powiedzieć „no dalej, człowiek, przyłóż się do tego miziania!”. Lubi spać na poduszce w łóżku, obok ludzkiej głowy (a czasem na niej 😂). Poza tym dostarcza mnóstwo powodów do (u)śmiechu, na przykład gdy przy wskakiwaniu na łóżko grucha sobie pod nosem jak gołąb, albo gdy głaszczę innego kota, a on ostentacyjnie przychodzi i… kładzie się na nim piętrowo - bo nikt nie będzie mu zabierał uwagi. 😉 Jeśli szukacie idealnego kota na dokocenie do jakiegoś malucha albo innego wulkanu energii, albo chcielibyście zaadoptować Frodo z jego 4-miesięczną przyjaciółką Maskotką, to nie musicie dalej przeglądać ogłoszeń. To on!"

Umaszczenie: bure
Wiek: ur. kwiecień 2018
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: koniecznie
Psy: nie sprawdzono

Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 793482956


 
Dodaj link do:
www.facebook.com