pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Figiel


Pojechał do nowego domu 09.11.2013 r.Ma piękne, czarne, aksamitne futerko z maleńkim białym krawacikiem i wielkie bursztynowe oczy.


To taki gruby, miękki miś, uwielbiający pieszczoty i łaszący się do nóg. Głaskany zaczyna pięknie, głośno mruczeć, ugniatać i wywraca się na grzbiecik podstawiając brzuszek do drapania. Lubi także zwinąć się w kłębek na kolanach i podrzemać, albo przytulić się do człowieka w łóżku.


Jest bardzo spokojnym, grzecznym kocurkiem. Nie szaleje, nie rozrabia - chociaż lubi czasem pogonić za myszką czy piłeczką, albo potarmosić się z kocim kolegą. Dlatego chętnie zamieszka w domu, w którym będzie miał innego kota do towarzystwa.


W obu oczkach ma zrosty po przebytym kocim katarze, w efekcie kanaliki łzowe nie odprowadzają łez. Problem głównie widać w oczku prawym.
Niedrożność kanalików nie przeszkadza mu w żaden sposób w codziennym funkcjonowaniu. Nadmiar łez wystarczy wycierać, raz na jakiś czas może zaistnieć potrzeba zapuszczenia do oczu kropli - co nie jest żadnym problemem, Figiel grzecznie poddaje się wszystkim zabiegom.


Umaszczenie: czarne z białym
Data urodzenia: czerwiec 2012 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: tak

Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com