pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Feta


Pojechała do nowego domu 27.04.2015 r.


 

Dla urodzonej jakoś na początku tego wieku Fety los nie był jak dotąd łaskawy. Nie wiemy jaka była jej historia zanim trafiła do nas z interwencji. W momencie gdy ją poznaliśmy - miała troje maleńkich dzieci i była tak zabiedzona, że straciła mleko.


W Fundacji przeszła zabieg sterylizacji i sanacji jamy ustnej. Musiała mieć usuniętą część zębów, ale zabieg bardzo poprawił jej stan – gdy pyszczek przestał boleć kicia wyraźnie odżyła, nabrała apetytu, zaczęła normalnie jeść (bez problemu je mokre jedzenie i połyka kocie chrupki) i nabrała ciałka.

 

Jest przemiłym mruczącym stworzeniem, ugniatającym kolana, lgnącym i przytulającym się do ludzi – bardzo jej brakuje własnego człowieka, którym nie musiała by się dzielić z dużym stadem naszych pozostałych podopiecznych. 

 

Feta jest też przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt (kotów i psów). Spokojna, zrównoważona, nie boi się obcych ludzi, zwierząt ani miejsc. To naprawdę przeurocza kotka o cudownym charakterze, która zasługuje na własny dom.


Wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona. Ze względu na wiek i stan zdrowia Feta jest na diecie typu "renal", powinna mieć zapewnione regularne kontrole stanu zdrowia. Przyjazna w stosunku do całego świata: ludzi, psów, kotów.

Umaszczenie: bura
Data urodzenia: 2002
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: tak
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc  
 
Dodaj link do:
www.facebook.com