pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Fartek

Pojechał do nowego domu 4.11.2017.r.

 

Farciarz to przepiękny srebrno-biszkoptowy kocurek o minie faceta z przeszłością ;)  

Ma 5-7 lat wedle weterynarza i nie łatwe życie za sobą. Został znaleziony w lesie podczas mrozów. Zaniedbany, chory, zmarznięty. Los uśmiechnął się do niego pełną buzią i zafundował mu dom tymczasowy.  Zamarznięty kuperek uwalił na ciepłym posłanku i spał, jadł, spał i jadł.  Od razu poczuł się jak u siebie. W bonusie obdarzył DT swoimi kłopotami z kondycją. Większą część ma już ogarniętą, jeszcze uszy ma do doleczenia. 

Fartuś jest jedynakiem choć stara się tolerować inne koty.  Będąc jedynym królem domu ,będzie najszczęśliwszy!  Więc szukamy odważniaka co utuli naszego Farciarza. 

Kot jest otwarty na nowe znajomości. Nie jest lękliwy. Lubi głaskanie , tulenie się, leżenie w wyrku gdzie nie ustąpi nawet na centymetr. Przychodzi i prosi się o wzięcie na kolana . Utulony rozkłada się jak struna i mruczy. A mruczy śmiesznie, chrumkając jak prosiaczek. Sam bywa zaskoczony odgłosami jakie wydaje. Może dawno nie mruczał? dawno nikt mu czasu nie poświęcał?  Ociera się, krąży i zagląda w oczy i czaruje. Nie lubi ciumciania po brzuszku i reaguje łapaniem ręki w zębole. Jest to ostrzeżenie nie gryzienie. Zaczyna odkrywać uroki zabawy co wygląda prześmiesznie. Tunel z piłeczką jest ulubiony. Ma apetyt. Jest spokojny i zrównoważony. 

 

Szukamy Fartkowi domu pełnego spokoju i miłości, wypełnionego zapachem jedzonka, o miękkich posłankach… A wszystko w zasięgu łap kociaka. Szukamy mu opiekuna na resztę życia by miał siłę wierzyć, że ludzie to dobry gatunek. Takiego co dokończy leczenie Fartoszka i nie wystraszy się tego. 

 

Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany.  Testy FeLV i FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Oraz komplet badań. 

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.

 

Więcej zdjeć tutaj.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com