pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Enterek

Pojechał do nowego domu 01.01.2018 r.

 

Enterek przyszedł na świat w lipcu 2017 roku. Przeuroczy koci chłopczyk jest z niego.  Straszniście przeuroczy. O błyszczącym, czarnym futerku. I pięknym trójkątnym pysiu. Czaruje czarnym nochalkiem i bystrym spojrzeniem piwnych oczek. Jak nikt kocha ludzi i musi być blisko. Pcha się do człowieka, lubi spać obok człowieka, z człowiekiem.  Lubi przesiadywanie na klacie i podstawianie grzbieciku, wywalanie brzucholka, łepeczka i boczków do mizianek. Wszystko z traktorkiem załączonym na maksa co niesie się po całym domu. Okrutnie głośno potrafi pomrukiwać. Tak w stereo.  W domu nazywamy go Niuniusiem lub Synkiem bo taki Entuś jest. Słodycz i ciekawość w jednym kocim dziecku.  Enterek wszędzie musi być, wszystko musi zobaczyć, na każdy dźwięk biegnie sprawdzić co się dzieje. Czy to gość, sprzątanie czy torba z zakupami. Nie usiedzi spokojnie dłużej. Zawsze jest pierwszy. Zawsze w ruchu. Do miski tylko nie koniecznie. Nie jest łakomczuchem.  Choć ma swoje smaki ulubione. Enterek to gaduła.  Ma zasób słów spory i ciągle grucha, pogaduje, miaukoli.  Śmiesznie rozbrykany z niego dzieciak. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko. Dogaduje się doskonale z kocimi towarzyszami. Nie zraża tym, że jakiś starszak nie chce się bawić. Wszystkich do siebie przekona. 

Nie może być jedynakiem i jako jedynak nie zostanie wydany! Wspólne polowania i ganianki jest jego żywiołem. Jest cudnym kocikiem pełnym życia i energii. Wesołym i zabawnym. Przyjaznym i otwartym. Nie przepada zabraniem na ręce. Reaguje na imię.

 

Enterek jest zaszczepiony, testy FELV/FIV są ujemne- ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaka.

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com