pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Emma

Emma przyszła na świat w okolicach 6 lipca 2018 roku. Przeurocza kocia dziewunia jest z niej. O błyszczącym, czarnym futerku. Z białym żabotem i stringami. Pięknym trójkątnym pysiu. Czaruje czarnym nochalkiem, poduszeczkami na łapkach i bystrym spojrzeniem piwnych oczek. Jak nikt kocha ludzi i musi być blisko. Pcha się do człowieka, lubi spać obok człowieka, z człowiekiem. Lubi przesiadywanie na klacie, włazić w ramiona. Lubi podstawić grzbiecik, wywalać brzucholek, łepeczek i boczki do mizianek. Wszystko dzieje się z traktorkiem co jest załączony na maksa.Okrutnie głośno potrafi pomrukiwać. Słodycz i ciekawość umiejscowione w jednym małym kocim dziecku. Emmunia wszędzie musi być, wszystko musi zobaczyć, na każdy dźwięk biegnie sprawdzić co się dzieje. Zawsze jest w ruchu. No prawie zawsze. Do miski nie koniecznie się spieszy. Nie jest łakomczuchem. Choć ma swoje smaki ulubione. Emma to gaduła. Wesoły i rozbrykany z niej dzieciak. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko. Dogaduje się doskonale z kocimi towarzyszami. Nie zraża tym, że jakiś starszak nie chce się bawić. Wszystkich do siebie przekona.
Nie może być jedynakiem i jako jedynak nie zostanie wydana! Adopcja do drugiego kota wchodzi w grę lub adopcja w dwupaku. Emma ma brata Emirka, z którym doskonale się dogaduje. Wspólne polowania i ganianki są jej żywiołem. Jest cudnym kocikiem pełnym życia i energii. Wesołym i zabawnym. Przyjaznym i otwartym. Nie boi się obcych. Reaguje na imię... Niunia ;)

Emma jest zaszczepiona i odrobaczona- ma książeczkę zdrowia. Testy FIV/FelV ujemne (zdrowa). Korzysta z kuwetki i drapaka. Jak najwyższy jest najlepszy!

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com