pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Emma


Pojechała do nowego domu 4.01.2019 r.


Emmunia to dzieciak co urodził się na początku lipca 2018 roku. Ma piękne czarne, gładkie i błyszczące futerko. Bardzo miłe w dotyku. Uroku dodają jej białe znaczenia. Jest drobna o zgrabnej figurce. Delikatny pyszczek, bystre zielonkawe oczka, zadowolona wiecznie mina i wielkie uszyska mają wiele dziecinnego uroku . Ma śmiesznie zadarty nosek co dodaje jej chochlikowatego wyglądu.
Jest Emmunia kochana bardzo. Kontaktowa niezwykle i radosna strasznie z niej kocinka. Kocha ludzi i kocich towarzyszy. Jest do nich delikatna i czuła. Jest mocno tulącym się dzieciskiem. Takim ulepkiem pełnym cukru. Co to nie odpuści porcji tulanek. Lubi być blisko, strzelić baranka, wkraść się na kolana, poleżeć na ludziu, wymruczeć zadowolenie. A niezwykle głośno mruczy! Jeśli ignoruje się Emmę to zaczepia nas, zagaduje, czekając tylko na sygnał by się pomigdalić. Bardzo ciekawska z niej dziecina. Wszędzie jest i wszystko widzieć musi. Nie ma czasu na nic, jak jest pochłonięta zabawą. Jej żywioł to wspólne gonienie kulek papierowych, chrupek, sznureczków…. Wszędzie Emmuni pełno. Jest odważna i pomysłowa. Nie zraża się niepowodzeniami. Jak coś nie wyjdzie, to próbuje aż do skutku. Lubi branie na ręce. Ma apetyt ale lubi powybrzydzać.

Emma jest wykastrowana, odrobaczona i zaszczepiona; testy FELV/FIV są ujemne – ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety, z drapaka . Szukamy Emmie domu z kocim towarzyszem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę (ma brata Emirka). Kocik jako jedynak nie będzie wydany!

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com