pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Emir

Pojechał do nowego domu 04.01.2019.r.

 
Emirek to takie słodkie ciacho. Urodził się w lipcu 2018 roku. Dzieciak jeszcze z niego. Jego futerko jest czarne. Przepiękne błyszczące i mięciusie w dotyku. Pysiek ma trójkątny, zwieńczony uszyskami godnymi nietoperza. Wyłapią każdy dźwięk i dodają mu figlarnego uroku. Emiruś ma długaśne nóżki, długaśny ogonek, gibkie ciałko i cudnie brązowe oczy. Jest dzieckiem bardzo żywiołowym, pełnym pomysłów i niezwykle ugodowym do innych kotów. Lubi ich towarzystwo, lubi wspólne tulenie się. Koledzy i koleżanki to jest TO! Pięknie się bawi, pokonuje najwyższe drapaki i znajdzie najbardziej zakopaną w czeluściach domu myszkę. Jest bardzo otwarty i radosny. Gania z prędkością światła z zadartym ogonkiem zaglądając w każdą dziurę. Wszędzie wsadzi swój czarny nochal. Fotki trudno zrobić wiercipięcie. Emiruś lubi tulanki z człowiekiem. Choć nie wytrzmuje bardzo długo w ramionach. Musi pędzić, sprawdzić co się dzieje, być wszędzie. Sreberko w małym ciałku. Podłazi pod dłonie , włazi sam na kolana i mruczy zawzięcie na całe mieszkanie jakby głośniki stereo miał w ciałku zamontowane. Daje się obcałowywać , wygłaskiwać, tulić. Ale czasem ma taką minkę jak dziecko, które chce wytrzeć pysiaka . Poleguje na kocykach, sypia na kołderkach , wykłada brzusiek , nadstawia grzbiecik . Słodziak wielki z niego. Do schrupania. Emirek szuka domku co pokocha urokliwego kociaka. Szuka domku co zapewni mu kocie towarzystwo. Chłopak nie zostanie wydany jako jedynak! Ewentualnie adopcja z zaprzyjaźnionym kotem wchodzi w grę.Ma siostrę Emmę.
Mały korzysta pięknie z kuwetki i drapaka.Mały korzysta pięknie z kuwetki i drapaka. Ma ks. zdrowia (jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FeLv i FIV ma ujemne).

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com