pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Drops

 

Pojechał do nowego domu 29.03.2014 r.

 

 

 

 

Dropsik, Dropisław urodził się  w okolicach listopada 2012 r. To młody bardzo kot. Przepiękny i słusznej budowy kawaler z niego. Urodowo to fajny białas z rudymi znaczeniami :)


Dropsik jest kotem dla ludzi lubiących koty spore, papuśne i konkretne. Jest cudnym grubciem sporych rozmiarów, co  pękaty brzuszek po domu nosi. Ma dużą głowiną, cudne miodowe oczy i fikuśną plamkę na nosku zwiastującą wesoły charakter. Ma mocne łapki, okrągły korpusik i miękką sierść. Jest miśkowaty i wygląda jak zabawka pluszowa lub mors w kociej skórze.


Kocik chętnie ociera się o nogi i zagląda w oczy. Zagaduje nas śmiesznie,  cienko trelując. Raczej ryku lwa można by się po nim spodziewać, a nie ćwierkania wróbelka ;) Lubi być obok, spać w łóżku, słusznie zajmując należne mu miejsce. Mruczy, opowiada coś często i nadstawia się chętnie do głaskania. A jest co głaskać. Nie boi się obcych z ochotą witając ich. Czasem podgryza nasze dłonie, ale robi to z emocji i zadowolenia. Bo Dropsika nikt tak jeszcze nie dopieszczał. Dropsik szybko uczy się, bo jest pojętnym kocikiem. Doskonale rozumie co do niego się mówi i reaguje na imię. Jest kontaktowy i odważny.


Mimo swoich gabarytów chętnie wspina się na wysokie drapaki. Nie ma też obaw przed wprowadzeniem pokaźnego ciałka w  szybki ruch podczas ganianek. Tylko hamowanie sprawia niewielką trudność. Uwielbia bardzo jeść i należy Dropsikowi miseczkę ograniczać.


Kotuś szuka domu, który lubi takie duże Dropsy. Gdzie znajdzie swe miejsce w sercu i na kołderce. Domu gdzie kocio będzie się czuł bezpiecznie.


Dropsik jest odrobaczony, wykastrowany. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwety.


Więcej zdjęć tutaj.
 
Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy niewychodzące! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane, a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com