pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Czesiek

Pojechał do nowego domu 4.12.2016.r.

 

Reaguje również na bardziej dostojnie brzmiące imię Czesław. Szuka domu, który będzie domem „na dobre i na złe”, na zawsze, bo Czesiek jest bardzo wart takiej wielkiej miłości. Kocha ludzi, domaga się czułości, kontaktu, przytulania. Lubi wskakiwać na ramię jak papuga (chociaż waży już sporo, bo wyrósł na dużego kota), lubi noszenie na rękach. Jest niesamowicie towarzyskim kotem, dla którego najważniejsze jest życie ze swoim własnym człowiekiem, towarzystwo innych zwierząt toleruje, ale na pewno nie jest mu potrzebne do szczęścia.

Jest grzecznym kotem, nie niszczy nic w domu, lubi za to wylegiwać się na włączonej zmywarce do naczyń i pilnować zawartości lodówki. Właśnie smakołyki z lodówki pozwoliły mu przekonać się, że powrót do domu tymczasowego da się jakoś przetrwać.

Lubi koty, psy, ludzi, zwłaszcza dzieci – spędził swoje kocie dzieciństwo w towarzystwie kilkuletniego chłopca, którego ogromnie kochał. Może godzinami wylegiwać się na człowieku, bardzo głośno mrucząc, udeptując kolana, "ciumkając" swoje futerko. Jest bardzo czuły i towarzyski. Grzeczny, spokojny, lubi sobie pogadać z człowiekiem. Wita domowników w progu, opowiadając co się wydarzyło przez cały dzień. 


Skontaktuj się, jeśli:

- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc
 
Dodaj link do:
www.facebook.com