pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Claude

Pojechał do nowego domu 30.07.2016.r.

 

Claude urodził się w lipcu 2011 r. w ogródku na jednym z warszawskich osiedli. Pierwszych kilka miesięcy życia spędził tam razem z braćmi i mamą, pod opieką karmicielki. Na jesieni kociaki zaczęły chorować, karmicielka poprosiła nas o przejęcie kotów na leczenie.

Claude kocha inne koty, zwłaszcza dorosłe. Biegnie do nich z przyjaznym mrauknięciem, ociera się miłośnie pyszczkiem o ich pyszczki, nie zraża go obojętność.

Claude kocha też ludzi. Na odległość kochał ich zawsze, a niedawno zrozumiał również, że z bliska także są fajni, bo głaszczą i przytulają. Jednak jak prawdziwy, kapryśny Francuz, Claude potrafi uciec od wyciągniętej ręki, aby po chwili otrzeć się człowiekowi o nogi i ułożyć zalotnie na boczku, wzrokiem domagając się głaskania. Głaskany mruczy i ugniata powietrze.

Claude jest wytworny kotem - ma czarny frak z białą muchą i schludną białą bieliznę. Urzekające są jego bursztynowe oczy.

Jest w pełni gotów, by rozpocząć nowe życie - jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne. Korzysta bezbłędnie z kuwety, ze smakiem je suche i mokre jedzenie.

Poszukuje kochającego, odpowiedzialnego domu z przynajmniej jednym kocim towarzyszem i bez możliwości wychodzenia na zewnątrz bez opieki. Z nowym opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna.

Umaszczenie: czarny z białym
Data urodzenia: lipiec 2011 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: nie wiadomo

Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com