pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Chcesz mieć jednego kota? Adoptuj dorosłego jedynaka, a nie kociaka!

Wiele osób z różnych powodów nie może pozwolić sobie na więcej niż jednego kota. Często wtedy pojawia się pomysł, by adoptować malucha, którego wychowamy i nauczymy wszystkiego.

Doświadczeni kociarze w tym momencie zazwyczaj się śmieją, bo w historii świata nikt nie spotkał kota, którego człowiek wychował ;) Ale tak całkiem serio - jeden kociak to nie jest najlepszy możliwy pomysł. Dlaczego? Otóż kociak potrzebuje drugiego przedstawiciela swojego gatunku, z którym będzie mógł realizować swoje potrzeby i kanalizować energię. Opiekunowie nie będą z kociakiem wdawać się w bójki, gryźć, ganiać po firankach. Nie mają wielu godzin dziennie na zabawę. A kociak, którego roznosi energia, nie czuje się fajnie - narasta frustracja, którą jakoś trzeba wyładować, nie rzadko na opiekunie - gryzienie rąk i nóg, rzucanie się na opiekuna, sikanie poza kuwetą, a czasem nawet depresja. Wszyscy nasi mali podopieczni wychowują się z innymi kotami, są z nimi zżyte. Dlatego przy kociakach, dwupak to najlepszy wybór! Pamiętajmy, że przy wyborze kota, nie należy kierować się zachcianką. Trzeba uczciwie zastanowić się, jakiemu kotu dam najlepszy możliwy dom.
Koty dorosłe są równie wdzięczne, można modelować ich zachowania, są już stabilne emocjonalnie, znamy ich charakter. Jeśli chcesz kociego jedynaka, zapraszamy do kontaktu: adopcje@jokot.pl

Koty, które mogą być jedynakami:

Abnegat

Bazylia

Biełka

Branka

Draka

Dżinks

Granda

Hans

Hugon

Krówki

Likusia

Maluch

Margo

Nurek

Rezerwa

Wyjec

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com