pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Bryg

Bryguś, kochany koci zbój i przytulaka :)

 

Bryg urodził się w kwietniu 2014.

Bryguś jest czarnym kocurkiem o lekko orientalnej urodzie, z małą białą plamką na szyjce i większą białą plamą na brzuszku.

To kocurek wyjątkowo pogodny i radosny. Bardzo lubi się tulić, lubi głaskanie, drapanie i mizianie i wtedy momentalnie zaczyna mruczeć:) Dosłownie pcha się do człowieka:)

Potrafi też domagać się zainteresowania i wtedy kąsa ludzia po rękach lub nogach, to taka prośba o zajęcie się kotem właśnie tu i teraz;) Z innymi kotami wspaniale się bawi, szaleje i rozrabia i często zasypia wtulony w któregoś z towarzyszy.

Brygutek to typowy młody kocurek, odważny i przebojowy, a równocześnie wielki przytulaka:) Tak samo ważne jest dla niego towarzystwo innego kota jak i człowieka:)

Bryg wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/tacek/saszetek. Kocurek jest dwukrotnie zaszczepiony, wykastrowany i odrobaczony.

Bryg musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy go razem z innym kotem z naszego Domu Tymczasowego(np. z którymś z rodzeństwa), ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.

Szukamy dla niego Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.

Bryg ma nawracające stany zapalne pęcherza moczowego i wtedy jest na karmie Urinary i leczeniu oraz nawracające stany zapalne jelit - wtedy je karmę Intestinal.

 


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: Hania, tel. 602-462-501, e-mail:  haniazyl@o2.pl
Nie odpowiadam na sms.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com