pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Beza

Pojechała do nowego domu 2.12.2017.r.

 

Bezunia jest niezwykłą bezą. Jest przepięknie okrągła, plamiasto czarno-biała z krótkim, mięciusim futerkiem. Ma piękne, wyraziste i wielkie oczy. Jest nie wielka i bardzo drobna. Taka filigranowa laleczka pełna wdzięku i uroku.  

Bezunia urodziła się w lipcu 2015 roku. Lubi ludzi i ich obecność. Kocha tulenie się, wywalanie brzuszka, spanie na klacie. Mruczy wtedy pięknie. Nadstawia głowinę do całusków i wdzięczy się.  Lubi być zawsze blisko i w centrum życia rodzinnego. Bezia jest spokojną dziewczynką i lekko nieśmiałą. Więc kontakty odbywają się na jej warunkach. A one nie są wygórowane. Pokłady miłości i spokoju to jest to! Boi się Bezunia gwałtownych ruchów i podniesionych głosów. Woli kobiety od mężczyzn. Choć i tym drugim nie szczędzi swych wdzięków jak nabierze zaufania. To samo jest z obcymi. Jak pozna człowieka to chętnie otwiera się na nowe znajomości. Usprawiedliwieniem niech będzie to, że mała straciła dom w bardzo nie przyjemnych dla niej okolicznościach. Trochę się tułała po świecie zanim trafiła do nas. 

Bezunia dogada się ze spokojnym kotem. Ale będąc jedynaczką w domu gdzie ludź jest dostępny i tylko dla niej, będzie szczęśliwa.

Kotusia jest wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona i ma ks. zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne. 

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com