pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Bemol

Pojechał do nowego domu 11.03.2017 r.

 

Bemolek urodził się w połowie kwietnia 2016 roku. Jest kotem pełnym wesołości i życia. Jest fantazyjnie szaro-buro-marmurkowo-biały .Jest posiadaczem niezwykłego noska ,jakby sobie go upaprał brudkiem. Dodaje mu on wiele uroku. Jest przystojniakiem o pięknym miękkim futerku. Jego oczyska są bystre i wszystko widzące.Mimo ,że jest sporym kotem jak na swój wiek, porusza się z gracją. Ale też potrafi rozpędzić się do świetlnej prędkości jak gania kulki, bawi się innymi zabawkami czy z kocimi towarzyszami. Lubi bardzo drapaki i budki wszelkiego rodzaju. Bemolek jest przede wszystkim wyjątkowo kontaktowym kotem. Przepada za ludziowym towarzystwem .Ważne jest dla Bemolka wspólne przytulanie się, poleżenie sobie obok, wepchnięcie się na kolana lub w ramiona, rozwalenie przy człowieku i mruczenie, mruczenie... Lubi pomruczeć sobie kotuś przy głaskaniu bardzo. Jest wielbicielem pełnej miseczki. Jest bardzo ciekawskim kotem co to w każdy kątek zajrzy. Kocik jest otwarty na nowe znajomości. Obcy ludzie nie przerażają go jest otwarty na nowe znajomości. 

Bemolek przepada za towarzystwem kocim. Nie nadaje się na jedynaka. Dla kotusia obecność ludzi i towarzystwo futerka jest najważniejsza. Będzie doskonałym kompanem dla innego kociego towarzysza. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę i domek będzie miał zaprzyjaźnione kociska. Jako jedynak Bemolek nie zostanie wyadoptowany. 

Kotuś jest odrobaczony i zaszczepiony. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com