pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Baster

Bejbi i Baster pojechały do nowego domu w 07.2016.r.

 

Cztery B-kotki przyszły na świat około połowy maja 2016 roku. Malunie dzieci z nich jeszcze. Ich futerko to wariacje zabawne odcienie bieli, rudości i burości. Misz masz w kocim wydaniu.

Wszystkie kochają ludzi i inne koty. Są bardzo żywiołowe, bystre i ciekawskie. Pięknie mruczą i gadają. Pchają się na kolana, w ramiona, pod kołderkę, zaglądają w oczy i wdrapują się na ramiona jak papużki... Pokazują brzunie do głaskania. Nie usiedzą na jednym miejscu jednak za długo. W naszych ramionach też. Najlepiej jak się siedzi z nimi, bawi, głaszcze i pozwala traktować jak poduszkę i drapak. Uwielbiają jeść i już swoje ulubione smaki mają. 

 

Bartek - ciemno rudo-biały chłopczyk. Jest bardzo bstry, szybki, odważny i wesoły. Wszędzie wejdzie. Ma w sobie coś z zpapugi bo uwielbia na ramieniu przysiadywać.

 

Basterek - jasniejsze rudości z biaym. Przebojowy, energiczny, pierwszy do zabawy i pokonywania przeszkód. Kocha głaski i tulanki. Rozdaje siarczyste całuski ,grucha bez pamięci.

 

Bemol to wariscja bieli, delikatnej rudości i jasno-burego.Ma zabawny plamiasty nochalek jakby nie wycierał sobie noska.Bardzo przyjazny, mruczący i zabawowy. Wszędobylski.

 

Bejbi-delikatna laleczka o swoim zdaniu. Kocha przytulanie (na swoich zasadadch) ,rozdwanie buziaków i mruczenie do utraty tchu. Wybredna mocno w jedzeniu jest. 

 

Są zaszczepione ,odrobaczone – mają ks. zdrowia. Doskonale sobie radzą z kuwetką i drapaczkiem.

Malce nie nadają się do domu jako kocie jedynaki więc poszukują domu z kocim towarzyszem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę! Jako jedynaki nie będą maluszki wydane! 


Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com