pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Banner 150x80px

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Bartek

Pojechał do nowego domu 29.07.2016.r.

 

Przystojniak Bartek zawitał na świat w połowie kwietnia 2016 roku. Jest fajnym, pełnym życia kotem o zabawnym biało- rudym ubarwieniu. Gładkim i błyszczącym. Fantazyjne kolorowe plamki dodają mu niezwykłego uroku. Kocurek jest zgrabnie zbudowanym facetem. Jest wielbicielem żarełka wszelkiego i smakołyku nie odpuści. Lubi bardzo głaskanie, kocha tulanki i wspólne z ludziem drzemanie, leżenie na kolanach, milenie się. Lubi wykładać brzuch do głaskania mruczeć do upadłego. Lubi rozdawać buziaczki, zalądać w oczy by rzęsy posmyrać, pociumciać policzki. Jest bardzo wesoły i przyjazny. Nie stroni od ludzkiego towarzystwa. Nie boi się obcych, jest otwarty na nowe znajomości. To luzak co przychodzi sam miziać się i wymrukiwać opowieści. Ciekawski jest bardzo i musi być wszędzie gdzie się coś dzieje. Kocha kocie towarzystwo. Pięknie się bawi z innymi futerkami , gania za kulkami, na mokrej podłodze wyczynia cuda, buksuje łapinkami i pędzi z prędkością światła.  Bartek jest urokliwy bardzo. Doskonale nadaje się na kociego towarzysza . Lub adopcja w dwupaku jest możliwa.  Jako jedynak nie będzie wydany!

Jest odrobaczony i zaszczepiony. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka. 


Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com