pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Arwenka


Razem z Amidalką pojechała do nowego domu 05.06.2015 r.

 

 

Arwenka urodziła się w marcu 2014 roku.

Jest to wyjątkowej urody, śliczna biała koteczka w pojedyńcze rude i czarne plamki.

Arwenka jest koteczką spokojną i delikatną. Świetnie dogaduje się z innymi kociakami, z którymi razem przebywa, a wobec ludzi jest otwarta i bardzo przyjacielska. Gdy tylko jesteśmy w pobliżu, szuka z nami kontaktu, prosi o głaskanki i mizianki. Lubi wchodzić na kolana i tulić się, a wtedy zaczyna ślicznie mruczeć:)

Oczywiście ma też momenty szalonej, kociakowej zabawy -w końcu jest jeszcze kocim dzieciakiem:) Wspaniale bawi się z innymi kotami, ale potrafi też bawić się sama i z ludziem.

Została znaleziona w jednej z piwnic, gdzie około 10-cio tygodniowa wtedy koteczka opiekowala się o mięsiąc od niej młodszym rodzeństwem. Do tej pory Arwenia "matkuje" małej Ami, tuli ją, daje się cmoktać i wylizuje jej pysiaczek i główkę -to niesamowita więź i bardzo wzruszający widok.

Arwenka wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/ tacek/saszetek. Koteczka jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona.

Arwenkę najchętniej wyadoptujemy wspólnie z Amisią (ma osobne ogłoszenie), bo koteczki są naprawdę bardzo mocno ze sobą zżyte i nie chcielibyśmy ich rozdzielać.

Szukamy dla niej Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com