pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Amidalka vel Ami


Razem z Arwenką pojechała do nowego domu 05.06.2015 r.

 

 

Amidalka urodziła się w kwietniu 2014 roku i jest to śliczna, drobna bura szylkrecia z dwoma rudymi plamkami na czółku.

Amiśka nie boi się niczego i nikogo, to taki diabełek o wyglądzie aniołka:) Biega, szaleje i łobuzuje, wciska się w każdą dziurę, wchodzi do każdej szafki, wdrapuje się na wysokie meble albo po siatce w oknie, a potem spokojnie zeskakuje na ziemię;) 

Człowieka traktuje jak dodatkowy schodek w drodze na wyższy poziom i wtedy potrafi mocno wczepić się w któreś z nas swoimi pazurkami - nie zawsze jest to super przyjemne.

Dokazuje z innymi kociakami, ale gdy tylko coś się jej nie podoba, od razu krzyczy i piszczy żeby natręt dał jej spokój. Kicia bawi się z innymi kotami, bawi się sama lub z człowiekiem, byle tylko coś się działo:)

Ami została znaleziona w jednej z piwnic, gdzie kicią i jej bratem opiekowała się o jakiś miesiąc od nich starsza koteczka, Arwenka. Do dzisiaj Amisia jest bardzo mocno związana z kocią przyjaciółką. Kilkakrotnie w ciągu dnia szuka Arwenki, wtula się w nią, ciumka i tak zasypia, a delikatna Arwenia wylizuje wtedy Amisi łepek -jest to naprawdę wyjątkowa więź. 

Amidalka wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/tacek/saszetek. Koteczka jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona.

Amisię najchętniej wyadoptujemy wspólnie z Arwenką (ma osobne ogłoszenie), bo koteczki są naprawdę bardzo mocno ze sobą zżyte i nie chcielibyśmy ich rozdzielać.

Szukamy dla niej Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
 
Dodaj link do:
www.facebook.com