pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Banner 150x80px

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

  • Tak było na początku
    Tak było na początku

Abnegat

Abiś jest kotem dla zuchwałych.  Dla ludzi co lubią mocnych facetów. Takich co to swoje uczucia okazują ostrożnie i szorstko. A w chwili nie pewności, zagrożenia nie cofną się tylko przystąpią do akcji.  Takich co to mają swoje zdanie i nie obawiają się je okazać. Takich co to zje każdą porcję żarełka i będzie się oglądać za dokładką. Ma apetyt wielki! A w chwilach czułości z pewną dozą szorstkości będzie swe uczucia okazywał.

 

Taki jest Abisiek. To mądry kot. Bardzo. Rozumie wiele. Wiele też przeszedł. Człowiek go kiedyś skrzywdził i Abiś uczy się od nowa wspólnego życia z nami. Czyni wielkie postępy.  Lubi ludzi. Lubi być blisko i w centrum życia rodzinnego. Kocha leżenie na kolanach, na które wpycha się nawet jak człek nie chce by wlazł. Układa się, udeptuje, tuli. Lubi jak się go głaszcze. Pięknie mruczy. Zaczyna pięknie się bawić.  Sam i z kocimi towarzyszami.  Jednak ma swoje nawyki. W ferworze mizianek potrafi złapać szczęką rękę. Nie użre ale capnie. Szybko się denerwuje i okazuje to bardzo wyraźnie. Trzeba uszanować te sygnały. Kota innego strąci się np ze stołu. Abiś źle odczytuje takie sygnały i może się bronić. Uważam ,że kiedyś był bity.

To kot co potrzebuje siły spokoju i stabilizacji. Wymaga szacunku dla jego osoby. Jest śliczny. Biało-srebrny, duży, mocno zbudowany. 

Urodził się prawdopodobnie w 2014 roku. Młodzik jeszcze. Korzysta z kuwety. Kocha drapaczki. Testy FELV/FIV ma ujemne. Jest kastrowany, szczepiony, odrobaczony - ma książeczkę zdrowia.

Nie przepada za towarzystwem kocim więc jako jedynak nie byłby smutasem. Nie lubi podnoszenia i brania na ręce. 

 

Więcej zdjęć tutaj.

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com