pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Abnegat

Abnegat mordziasty ;)

Tak, tak mordziastym nazwać można Abnegata. Ma pyszczydło okrągłe jak księżyc, prawie całkowity brak karczycha, krótkie łapy a całości dopełnia duży kałdunek, brzucholem zwany. Słuszna waga 7,5 kilosów zobowiązuje do gabarytów. Abiś ma oczy jak dwa księżyce wiecznie szeroko otwarte i bystre. Jego futerko to piękne srebro z bielą się przeplatające. Przystojniak!

Abnegat jest wielkim pieszczochem. Lubi tulić się, siedzieć na kolanach, włazić na tors podczas naszych drzemek, okupować kocyk czy kołderkę i najlepsze miejscówki. Lubi być głaskany, miziany i ...czasem czesany. Bardzo lubi. Ale na swych zasadach. Nie jest typowym miziakiem. Potrafi zamanifestować swe niezadowolenie.

Nie jest też kotem lubiącym rączki i ... pakowanie do transportera. Nie jest spolegliwy. To  charakterny kot wymagający szacunku i respektu.

 

Abiś ma apetyt. Co już każdy się domyślił widząc jego figurę. Jest grzecznym kotem. Nie niszczy rzeczy. Nie myszkuje o garach. Lubi wygodę i to jest najważniejsze dla niego. Nie boi się obcych ludzi. Doskonale się dogaduje z facetami i ich towarzystwo preferuje. Gości wita z radością, włazi na kolana, prosi o uwagę.

 

Abnegat nadaje się doskonale na jedynaka. Kocie towarzystwo toleruje ale nie jest niezbędne.Nie nadaje się do domu z dziećmi. Wymaga wyczucia, spokoju i uszanowania.

 Abnegat urodził się w 2015 roku. Charakter ma już ukształtowany charakter. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne - ma ks. zdrowia.

 


Skontaktuj się, jeśli:

- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

Tak było na początku

Tak było na początku
  
 
Dodaj link do:
www.facebook.com